Diving

Hobisukeldumine

Kui oled huvitatud sukeldumisest või oled juba sertifitseeritud sukelduja ja soovid oma koolitust jätkata, siis oled õiges kohas! Et tagada meie klientidele personaalne lähenemine ja parimad koolitustingimused, hoiame oma koolitusgrupid väikesed (2-4 inimest). Me ei viili avaveesukeldumistega - iga sukeldumine kestab vähemalt 45 minutit või kuni õhutagavara on jõudnud kokkulepitud miinimumini. Meie instruktoritele on ülimalt oluline, et õpilane oskaks kursuse lõppedes korralikult sukelduda ja saaks vee all suurepäraselt hakkama.

Meie juures on võimalik läbida kõiki PADI kursuseid alates algtasemest (PADI Open Water Diver) kuni professionaalini (PADI Assistant Instructor) välja. 

Loe kursuste kohta lähemalt PADI kodulehelt või küsi meie käest

Teeme ka privaatkursuseid (alates ühest inimesest), kus ajakava on kliendi otsustada.

Tehniline sukeldumine

Enamus Eesti vetes asuvatest vrakkidest on sügavamal kui hobisukeldujatele lubatud 40 meetrit. Läänemere eripärast (madal soolsus ja hapniku sisaldus) tingituna säilivad siin nii metallist kui puidust laevad suurepäraselt ja mida sügavamal nad on, seda paremini on nad enamasti säilinud. 

Pakume PADI TecRec sukeldumiskoolitust:

PADI Tec 40
PADI Tec 45
PADI Tec 50
PADI Tec Trimix 65
PADI Tec Trimix Diver

Lisainfot kursuste kohta saab PADI kodulehelt või küsige meie käest!

Pakume ka IART jm. rebreatheri kursuseid!

Projektid

Lisainfot meie projektide ja ekspeditsioonide kohta leiate badewanne.fi lehelt.

Sukeldumisvarustuse soetamiseks kirjuta meile. Pakume erinevate tootjate varustust, nt. Apeks, Aqualung, Ursuit, Suunto, Northern Light Scuba jpt.

Oleme alati avatud kõiksugustele huvitavatele projektidele (nt. oleme ehitanud veealuseid konstruktsioone filmivõtetele, tõstnud merepõhjast üles sportjahi, filminud esimesena Copterline'i helikopteri vrakki, otsinud põhjast kõikvõimalikke asju jne.) - seega paku oma idee või soov julgelt välja! Kõik on võimalik!